Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 29 listopada 2011

new shopping

Jak każda kobieta uwielbiam zakupy i gdybym miała nieograniczony budżet, moje zakupy...również by nie miały końca :-) Ponieważ jestem teraz na chorobowym i nie mogę prezentować nowych stylizacji, postanowiłam zaprezentować Wam część moich listopadowych zakupów, niektóre, jak ruda torba, widoczne już były w stylizacjach. Mówiąc o kolorze rudym - rudy jest bardzo modnym kolorem tej jesieni i myślę, że to bardzo ciekawy trend. Rudy przypomina mi rdzawe liście spadające z drzew, kojarzy się z babim latem i taką właśnie piękną typową polską złotą jesienią. Postanowiłam zatem uzupełnić swoją garderobę o ten ciekawy kolor. Najlepszy zakupem okazała się wielka  torba - kuferek, którą moi koledzy z pracy ochrzcili mianem torby Leona Zawodowca :-) Może coś w tym jest...faktem jest, że wreszcie wszystko mi się w niej mieści i nie noszę mnóstwa torebeczek na śniadanko czy podobne rzeczy. I to jest to!


Spódniczka na zdjęciu nie wyszła dobrze, ale jest cudowna, niemal identyczna jak w Zarze w najnowszej kolekcji, typowy wąski dopasowany ołówek :-) Na pewno niedługo zrobię z nią zestaw!


6 komentarzy:

 1. o matkooo, skad jest ta czerwona sukienka?? możesz powiedzieć??;-)) wogole udane zakupy, najlepsze są spodniczki i sukienki!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ona jest w sumie raczej pomarańczowa,na zdjęciu tak wyszła. Kupiona w Poznaniu na WGO,uwielbiam ją nosić :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajna jest ta pomarańczowa spódnica:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoj styl jest bardzo podobny do mojego!
  zakupy zdecydowanie mi sie podobaja, najbardziej spodniczki! :)

  OdpowiedzUsuń