Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 17 czerwca 2014

Wrocław Fashion Meeting vol. 4

Hello :-)

Czy lubicie imprezy modowe? Ja tak, jako że kocham modę miłością przeogromną. Cieszę się, że w Polsce cieszą się one coraz większą popularnością i co ważniejsze, ich organizatorzy coraz częściej zwracają uwagę na ich jakość. Nie chodzi mi  targi streetwearowe, bo takich w Polsce pełno, ale o wydarzenie modowe, któremu przyświeca odpowiednia oprawa: doskonałe, przestronne miejsce, mnóstwo projektantów z głowami pełnymi pomysłów, świetnie zaaranżowane pokazy modowe, profesjonalna konferansjerka, patronat mediów i, co najważniejsze - tłumy świetnie ubranych ludzi, którzy całym sobą kochają modę! Ponieważ w Poznaniu brak wciąż imprezy na takim poziomie, wraz z Ana Collection najbliżej mamy do Wrocławia, który taką imprezę, ku zazdrości Poznaniaków - ma. Mowa oczywiście o Wrocław Fashion Meeting. 

W dniach 8-9 czerwca odbyła się kolejna, czwarta już edycja Wrocław Fashion Meeting, a dla na druga, w której wzięliśmy udział jako wystawcy. Imprezę już po raz kolejny prowadził sympatyczny Conrado Moreno, który świetnie sprawdził się w tej roli - zazdroszczę prowadzącemu zwłaszcza ogromnej swobody, z jaką przyszło mu prowadzić całą imprezę.Wydarzenie modowe trwało dwa dni, podczas który można było zrobić zakupy u wystawców i poznać projektantów czy też właścicieli marek, a także wziąć udział w niezwykłych pokazach mody. Mnie osobiście najbardziej przypadły do gustu pokazy marki Rohan oraz młodej projektantki Basi Olearki - tej ostatniej należą się ogromne brawa zwłaszcza za zabawę z formą.

Jako wystawca skupiona byłam głównie na swoim stanowisku i rozmowie z licznymi klientami,  stąd moja relacja dotyczy głównie Ana Collection. Podczas WFM mieliśmy okazję zaprezentować premierowo naszym klientom sukienki oraz spódnice z czarnej pianki, które najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu znajdą się na naszym sklepie - więcej informacji na ten temat na naszym FB już wkrótce!

A tymczasem zapraszam do oglądania zdjęć :-)


Nasze stoisko
Sukienki piankowe w premierowej sprzedaży


Jako sponsor nagród w konkursie Stylowy Wrocław pojawialiśmy się od czasu do czasu na wszystkich telebimach :-)


Pokazy gromadziły sporą liczbę osób na widowni...


 ...więc w czasie, kiedy wymknęłam się pooglądać pokaz, mąż cierpliwie służył pomoc wszystkim klientom.


 Jak widać, pokazy gromadzą sporą publikę.


Pokaz Basi Olearki
 Pokaz Rohan
Ścianka musi być :-) Mam na sobie naszą piankową sukienkę z kokardą - muszę przyznać, że wszyscy zwracali na nią uwagę, co napawało nas dumą.
Spódnica piankowa naszego projektu, wykonana naprawdę z bardzo sztywnej pianki - już wkrótce w sprzedaży.


I na klientce


Nawet sympatyczny prowadzący Conrado Moreno pytał mnie o naszą odzież odzież z pianki - była ona naszym sprzedażowym hitem.


Piankowa sukienka na mnie i piankowa spódnica na manekinie.
Sponsorowaliśmy też nagrody z konkursie Stylowy Wrocław oraz nagrody w konkursie dla publiczności. Tym razem nagrodą był zestaw kosmetyków marokańskich oraz bony na zakupy w naszym sklepie Ana Collection


Wygrała urocza dziewczyny w prawdziwie letniej stylizacji z wiankiem na głowie.
Organizatorka pani Izabela ogłasza wyniki w konkursie dla publiczności - wygrała Judyta z bloga Fashion By JudiI jeszcze parę fotek :-)


A już niedługo na blogu stylizacja z drugiego dnia WFM w piankowej spódnicy :-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz