Łączna liczba wyświetleń

sobota, 21 maja 2011

Krajoznawczo po Wielkopolsce

Witajcie :-)

Korzystając z wolnego dnia oraz pięknej słonecznej pogody, postanowiliśmy udać się z mężem oraz Nikonem, który nareszcie wrócił z serwisu, w jakieś miejsce, gdzie będzie można pooddychać świeżym powietrzem, a przy okazji posmakować naszej pięknej historii. Wybór padł na Giecz (około 40 km od Poznania), gdzie mieści się stary gród rodu Piastów - tu najprawdopodobniej właśnie urodził się nasz pierwszy król Bolesław Chrobry. I to był strzał w dziesiątkę - muzeum oraz wystawa, a także wioska stylizowana na dawną osadę polską, działają dopiero od maja, cały projekt kosztował niemal 12 mln złotych, ale uzyskany efekt jest wyśmienity.Wreszcie mamy muzea porównywalne z innymi miastami europejskimi, także polecam - warto obejrzeć :-) Po drodze zahaczyliśmy o Gultawy - tu mieści się kompleks pałacowy należący do Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Strój na taką wyprawę musiał być przede wszystkim wygodny, stąd ukochane jeansy i baletki. Mam na sobie także bluzkę z maczkami z mojej autorskiej kolekcji Ana Collection  (w sprzedaży na allegro ) oraz dużą kamelową torbę, jedną z moich ulubionych.
Zapraszam do oglądania i komentowania.

P.S. Na początku przyszłego tygodnia pokażę nowość - modele okularów słonecznych Ana Collection oraz ogłoszę konkurs: do wygrania bluzki oraz dodatki Ana Collection. Już teraz zapraszam do dodania bloga od obserowanych:-)I w bonusie zdjęcie pałacu w Gułtawach...

...i znalezione w parku. Romantycznie nieprawdaż ? :-)

jeansy: Pepe Jeans
bluzka: Ana Collections (autorski projekt)
baleriny: Deichmann
pasek: no name
torba: Kalen
okulary: H&M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz