Łączna liczba wyświetleń

środa, 8 czerwca 2011

Uwaga!!! Pierwszy konkurs z nagrodami :-)

Witajcie :-)

Stało się...postanowiłam zorganizować swój pierwszy konkurs na blogu. Celem jest oczywiście spopularyzowanie bloga, zwiększenie liczby obserwatorów, zachęcania do wszelkich komentarzy oraz sugestii, które - nie ukrywam, są dla mnie bardzo cenne. Chcę oczywiście rozpropagować moją autorską kolekcję odzieży i dodatków, włożyłam w nią przecież całe swoje serce oraz czas :-) Nagrody zatem pochodzić będą z całości z Ana Collection, myślę że powinny się Wam spodobać.

A oto zasady konkursu :

1. Należy dodać mój blog do obserwowanych publicznie blogów.

2. Zostawić dwa komentarze: jeden pod dowolnie wybranym postem, a drugi pod tym właśnie postem - z imieniem i nazwiskiem oraz adresem mailowym.

3.Napisz jakiś ciekawy pomysł na koszulkę. Co według Ciebie jest modne, co sama chętnie nosiłabyś na swojej koszulce? Być może dzięki Tobie powstaną powstanie kolejna koszulka Ana Collection :-)

NIE MUSZĄ BYĆ TO JAKIEŚ SKOMPLIKOWANE RZECZY, LICZY SIĘ POMYSŁ!

Mój adres e-mailowy: tupcia1@poczta.onet.pl

Wygrają trzy najciekawsze według mnie pomysły na bluzeczki.

Muszę się zastanowić jak długo ma trwać konkurs, powiadomię Was oczywiście w najbliższych dniach.


A oto nagrody z kolekcji Ana Collection:


NAGRODA NR 1: bluzka z maczkami pudrowy róz rozmiar S (dobra też na M), pasujące od niej kolczyki oraz okulary w styylu glamour.NAGRODA NR 2: kuferek drewniany z nadrukiem Audrey Hepburn według mojego projektu, kolczyki romby oraz słodki pierścionek z kokardką.

NAGRODA NR 3: trzy rodzaje kolczyków: koła-sprężyny, panterka i wkrętki-fimo oraz świetna opaska z dżecikami.Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!

2 komentarze:

  1. Joanna Skwara joanna.skwara(malpa)gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Ania Jurczak
    ania.jurczak.85@gmail.com

    OdpowiedzUsuń