Łączna liczba wyświetleń

środa, 6 lipca 2011

Rozwiązanie konkursu oraz facebook :-)

Witajcie :-)

Niniejszym ogłaszam że pierwszą nagrodę w konkursie otrzymała Ania Jurczak, która jako jedyna spełniła wszystkie warunki konkursowe. Ani serdecznie gratuluję, dziękując za świetny pomysł na koszulkę z motylami, zapewne kiedyś w przyszłości spróbuję go zrealizować :-) Proszę o wysłanie na maila adresu, pod który będę mogła wysłać nagrodę, która wygląda tak:


Serdecznie raz jeszcze gratuluję!


Kolejna informacja: od dziś i ja mam fan page na facebooku, choć to wszystko dopiero jest na etapie przygotowań, także krok po kroku będę starać się ulepszać swój profil. Oczywiście serdecznie zapraszam do obejrzenia go oraz oczywiście klikania magicznego "Lubię to" :-) Do następnego razu! http://www.facebook.com/profile.php?id=1809278880#!/pages/Ana-Collection/2501775849997922 komentarze:

 1. polubiłam :)
  poza tym - to świetny pomysł, takich rzeczy powinno byc więcej..

  ps. Dodaję Cię do obserwowanych i zapraszam na moje rozdanie ("giveaway" po prawej stronie bloga, ) - do wygrania jest DROGOCENNY naszyjnik-serduszko, który bardzo by do Ciebie pasował :)Poza tym byłoby mi szalenie miło, gdybyś zechciała również mnie obserwować..
  BARDZO mi na tym zależy :)

  chocarome.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń